Prodej rodinného

domu o dispozici 4+1,

ul. Karlovarská, Lubenec

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s pozemkem o výměře 654 m2 v obci Lubenec.

Součástí prodeje je podsklepený přízemní rodinný dům s obyvatelným podkrovím určený k rekonstrukci, který byl zkolaudován v roce 1970. Konstrukce domu je dřevěná s betonovým základem. Součástí zahrady je zděná garáž o zastavěné ploše 33 m2 a plechová dílna. Přístup na pozemek je možný ze dvou stran.

V přízemí domu naleznete obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, toaletu a dva menší pokoje s možností zrušení příčky a zvětšení v plnohodnotný pokoj. V podkroví je jeden samostatný a jeden průchozí pokoj. V suterénu se nachází technické zázemí, kotelna a prádelna. Část oken byla vyměněna za plastová.

Topení je zajišťováno pomocí kotle na tuhá paliva případně plynovým kotlem. Výhodou je napojení nemovitosti na všechny inženýrské sítě (elektrická energie, plyn, vodovod a kanalizace).

Vzhledem k umístění na okraji obce nabízí nemovitost klid a krásné výhledy do okolní krajiny a zároveň je v blízkosti nájezdu na aktuálně budovanou dálnici D6. Nemovitost lze využívat jak pro rekreační účely, tak jako trvale obývaný rodinný dům.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, na konci stránky stačí vyplnit připravený formulář. Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.

Galerie

Dispozice

Parametry

Celková plocha99 m2 + suterén
Plocha parcel654 m2
Dispozicepřízemí 2+1 + podkroví 2 pokoje
StavPřed rekonstrukcí
VytápěníÚstřední - plynové, tuhá paliva
Inženýrské sítěElektrická a plynová přípojka, obecní vodovod a kanalizace
PENBG (zatím nedodán)

Prodejní cena


1 490 000,- Kč


Včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a advokátní úschovy.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího. V případě více zájemců bude prodáno nejlepší nabídce.

Domluvit si termín prohlídky