Náš příběh

Kdo je Martin Štrojsa?

K nemovitostem a podnikání obecně mám velmi blízký vztah už od svého dětství. K této práci mě inspirovala kariéra mého otce, který je v oblasti vedení lidí a své vlastní realitní praxi velmi úspěšný. Toto povolání je pro mě zároveň mým největším koníčkem, spokojený klient zase mou nejvyšší prioritou.

 

Trh s nemovitostmi se velice rychle vyvíjí. Uspět znamená neustále hledat nové postupy a metody prodeje. Inovace hrají v celém procesu důležitou roli. Rozhodl jsem se proto do svého týmu přibrat opravdové profesionály. Každý člen má na starosti to, v čem nejvíce vyniká a naši klienti tak získávají vysoce nadstandardní služby.

 

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, které současný trh nabízí. V nedávné době jsem do našeho týmu pořídil matterport, což je přístroj na zpracování virtuální 3D prohlídky nové generace. A tím to zdaleka nekončí – profesionální fotografie, videa včetně záběrů z dronu, propracovaný online i lokální marketing, možnosti aukce, to vše zvyšuje potenciál i prodejní cenu vaší nemovitosti.

 

Nejpodstatnější pro mě stále zůstává ryze osobní přístup. Věřím totiž, že důvěra a komunikace jsou hlavními aspekty, které vedou ke spokojenosti všech stran. Prodej nemovitosti se tak pro vás může stát opravdovým zážitkem i radostí.

Členové mého týmu

Bc. Michal Vais

Certifikovaný realitní makléř

Vystudoval jsem politologii a společenské vědy. Jsem „pravou rukou“ a podporou celého týmu. Rád se pohybuji mezi lidmi a čelím novým výzvám. To jsou i důvody, které mě zavedly do realitních služeb. Již od začátku roku 2017 se starám o prohlídky nemovitostí a týmovou propagaci. Ve volném čase se rád věnuji sportu, rybaření, politice a hře na klavír.

Tereza Dimmerová

Administrativní asistentka týmu

Vystudovala jsem Obchodní akademii a získala certifikát ECDL. Mám bohaté zkušenosti se systémem v administrativě. Velký smysl pro pořádek a organizaci mě předurčily stát se administrativní oporou realitního týmu Martina Štrojsy. Starám se o bezproblémový průběh všech obchodů a vyřizuji přepisy u dodavatelů elektřiny, plynu a vody.

Mgr. Martin Křivohlavý

Advokátní kancelář

Od roku 2012 mám svou vlastní advokátní kancelář v České Lípě s pobočkou v Praze. Ve své praxi se zabývám občanským i trestním právem, často se rovněž věnuji právní ochraně spotřebitelů. Klienti Martina Štrojsy si tak mohou být jistí, že jsou se mnou v dobrých rukou – (s)právně a bezchybně ošetřená realitní transakce je mou vizitkou.

Dominik Holub

Marketing nemovitostí (fotografie, videoprohlídky)

Marketing nemovitostí se stále vyvíjí, základem ale zůstává krásně zpracovaná prezentace. Jako milovník architektury a designu jsem se ve své práci našel. Baví mě pomocí kvalitního videa a profesionálních fotografií přibližovat potenciálním klientům přednosti dané nemovitosti a pomáhat tak makléřům v jejich práci.

Klára Nováková

Hypoteční makléřka

Sleduji všechny možnosti hypotečního trhu v České republice a získané znalosti ráda předávám lidem dál. Spolupracuji se všemi bankami. Zjišťuji maximální výši úvěru na bydlení, dojednávám individuální podmínky v bankách a vyřizuji úvěry za své klienty, pro které pracuji zdarma.

Kontaktujte nás

Stačí jen vyplnit formulář.