Realitní tým

Martina Štrojsy

Kdo je Martin Štrojsa?

K nemovitostem a podnikání obecně mám velmi blízký vztah už od svého dětství. K této práci mě inspirovala kariéra mého otce, který je v oblasti vedení lidí a své vlastní realitní praxi velmi úspěšný. Toto povolání je pro mě zároveň mým největším koníčkem, spokojený klient zase mou nejvyšší prioritou.

 

Trh s nemovitostmi se velice rychle vyvíjí. Uspět znamená neustále hledat nové postupy a metody prodeje. Inovace hrají v celém procesu důležitou roli. Rozhodl jsem se proto do svého týmu přibrat opravdové profesionály. Každý člen má na starosti to, v čem nejvíce vyniká a naši klienti tak získávají vysoce nadstandardní služby.

 

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, které současný trh nabízí. V nedávné době jsem do našeho týmu pořídil matterport, což je přístroj na zpracování virtuální 3D prohlídky nové generace. A tím to zdaleka nekončí – profesionální fotografie, videa včetně záběrů z dronu, propracovaný online i lokální marketing, možnosti aukce, to vše zvyšuje potenciál i prodejní cenu vaší nemovitosti.

 

Nejpodstatnější pro mě stále zůstává ryze osobní přístup. Věřím totiž, že důvěra a komunikace jsou hlavními aspekty, které vedou ke spokojenosti všech stran. Prodej nemovitosti se tak pro vás může stát opravdovým zážitkem i radostí.

Členové týmu

Bc. Michal Vais

Obchodní zástupce

Tereza Dimmerová

Administrativní asistentka týmu

Mgr. Martin Křivohlavý

Advokátní kancelář

Dominik Holub

Marketing nemovitostí (fotografie, videoprohlídky)

Klára Nováková

Hypoteční makléřka

Ukázka prezentací

Přečtěte si reference našich klientů

0
Počet realizovaných prodejů
0
Počet realizovaných pronájmů
0
mil. Kč
Hodnota prodaných nemovitostí

Mapa realizovaných transakcí

Chtěli byste něco upřesnit?

Napište mi.