Právní servis

Právní servis - kompletní advokátní služby pro vás

Právní servis je jednou ze základních služeb, která provází veškeré operace a dílčí kroky na realitním trhu. Ať už jde o prodej, pronájem, převody majetku, práv nebo koupi nemovitosti, vše by mělo být správně zaznamenáno, ověřeno a právně ošetřeno. Advokátní kancelář vypracuje kupní smlouvu, smlouvu o advokátní úschově i dohodu pro převod členských práv a povinností u družstevních bytů.

Zajistím ověřené právní služby i vám

Spolupracuji se zkušeným advokátem v oblasti realit i majetkového práva, který pro vás zajistí kompletní bezpečnost a správnost veškerých smluv, dokumentů a spisů. Zaměřuje se na právo realitní i ochranu spotřebitele. Dostanete hladký a bezpečný průběh celého procesu prodeje, koupě a pronájmu i finanční transakce, bez zbytečných starostí a s úsporou času i nervů.

Proč požadovat právní dohled od zkušeného advokáta?

Rozhodně nepodceňujte situaci a nenechávejte nic na náhodě nebo případné důvěře. Vždy spolupracuji s právními zástupci pro bezpečí všech zúčastněných stran. Co je psáno, to je dáno a na trhu s realitami by to mělo platit dvojnásob. Dostanete ode mě zajištěné veškeré podklady, smlouvy a listiny pro bezpečnou garanci operace s nemovitostí. Postarám se i o daňové přiznání z nabytí nemovité věci, poradím se složitějšími případy, jako jsou exekuce nebo převody podílů.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáte, koupíte nebo pronajmete bezpečně
  • dostanete správné a ověřené smlouvy
  • vyhnete se všem rizikům spojeným s obchodem s nemovitostmi
  • vše zařídím za vás pro váš klid a pohodlí

 

Chcete pomoc advokáta pro bezpečný prodej, nákup či pronájem nemovitosti?
Stačí vyplnit dotazník.

Nejnovější články

Máme tu rok 2021, je čas na rekapitulaci daní, které se vážou k nemovitostem. Koho…
Celý článek
S aukcemi nemovitostí se v poslední době setkáváme čím dál častěji. A jsou diskutovaným tématem.…
Celý článek
Rozhodli jste se prodat nemovitost svépomocí? Nepodceňujte přípravu a věnujte pozornost následujícím řádkům! V tomto seriálu vás…
Celý článek